Kilka sposobów na wspaniałe spędzenie sylwestra

Kilka sposobów na wspaniałe spędzenie sylwestra

Już dziś poświęć nieco czasu na zastanowienie się, jak chcesz spędzić Sylwestra w tym roku – czy wybierzesz bal, kameralne spotkanie ze znajomymi, wyjedziesz za granicę a może na Mazury? Wybór jest szeroki, dlatego poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, jak wytropić idealnego Sylwestra w gąszczu ofert oraz możliwości.

1. Z kim spędzisz Sylwestra? Odpowiedź na oczywiste pytania sprawia czasem trudność – przyjaciele mogą wyjechać, dzieci spędzić kilka dni u dziadków itd. Zastanów się, w jakim gronie chcesz i możesz bawić się w tym roku i przejdź do dalszej analizy.

2. Jakimi środkami dysponujesz? Wbrew pozorom nieduże środki nie są przeszkodą, aby Sylwester 2011 był wyjątkowy i niezapomniany. Nawet kwota mniejsza, niż 1000 zł pozwoli dwóm osobom bawić się za granicą! Pamiętaj, że jeśli dużo wcześniej dokonasz rezerwacji Sylwestra w biurze podróży, zapłacisz dużo mniej niż w sytuacji, gdybyś rezerwacji dokonał np. w połowie grudnia.

3. Polska czy zagranica? Często okazuje się, że świętowanie w kraju cenowo jest zbliżone do wyjazdu zagranicznego – czasem nawet okazuje się droższe! Warto zapoznać się z ofertą biura podróży, które proponuje Sylwestra za granicą – Słowacja czy Czechy mogą okazać się dużo tańsze, niż bal na Mazurach!

4. Oczekiwania. Sprecyzuj, co Cię interesuje – chcesz świętować na wielkim balu, na imprezie otwartej w centrum miasta czy z przyjemnością wypijesz szampana pod palmami? W zależności od tego, jak lubisz świętować, znajdziesz coś idealnego dla siebie. Z powodzeniem możesz spędzić Sylwestra wygrzewając się w piasku a potem śpiąc w klimatyzowanym pokoju hotelowym – nie ma przymusu co do tego, jak można bawić się za granicą czy w kraju.

5. Podsumowanie – wiesz już mniej więcej, czego szukasz? Doskonale! Pamiętaj, że jeśli Twój wybór padnie na wyjazd zorganizowany, to ułatwiasz sobie życie – biura podróży załatwiają formalności, otrzymują wyższe rabaty w hotelach itd. Jeśli chcesz wyjechać za granicę, zdecyduj się na zaufane biuro podróży – oszczędzisz a jednocześnie ominie się stres związany z samodzielnym dokonywanie rezerwacji.

Dodaj komentarz