Stempel z logo – jak można go wykorzystać w nietypowy sposób?

Stempel z logo – jak można go wykorzystać w nietypowy sposób?

Drewniane stemple mają wiele zastosowań. Mimo że mogą się one wydawać reliktem przeszłości, to wiele osób dalej chętnie z nich korzysta. Ozdabianie różnych przedmiotów i papieru stemplami to dobry sposób na personalizację. Jak można wykorzystać stempel z logo w nietypowy sposób? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

Stemple do ozdabiania papeterii

Drewniane stemple można używać do ozdabiania papeterii np. ślubnej. Obecnie wiele par młodych decyduje się wykonanie zaproszeń ślubnych oraz winietek z zastosowaniem spersonalizowanego stempla. Można na nim umieścić inicjały, datę ślubu oraz dowolną grafikę. Wystarczy, że wejdziesz na stronę producenta stempli i przy pomocy kreatora stworzysz swój własny wzór. Drewniane pieczątki będą pasować do papeterii w stylu boho lub rustykalnym.

Koszt stempla nie jest wysoki, a możesz dzięki niemu stworzyć piękne i niepowtarzalne zaproszenia ślubne. Stempel możesz odcisnąć na kopercie, którą będziesz wręczać gościom podczas rozdawania zaproszeń. Ślub to nie jedyna okazja, podczas której może przydać Ci się własna pieczątka. Taki przedmiot równie dobrze sprawdzi się podczas tworzenia zaproszeń na urodziny, imieniny, rocznicę. Właściwie każda okazja jest odpowiednia do tego, aby użyć stempel.

Stempel z logo firmy

Drewniane pieczątki z logiem firmy możesz używać m.in. do znakowania paczek wysyłanych w sklepie internetowym. Doskonale sprawdzą się one także do znakowania metek i naklejek, jeśli zajmujesz się tworzeniem rękodzieła. Stempel możesz odbić na kawałku brązowego kartonika i przyczepić do produktu, który sprzedajesz. Dzięki temu będzie się on prezentował ciekawie, a Twoi klienci będą mieli większą przyjemność z odpakowywania produktu. Z pomocą stempla z logo możesz stworzyć spersonalizowane zawieszki np. na słoiki z przetworami i nalewkami. Jeśli chcesz mieć oryginalny papier firmowy, to wystarczy, że na kartce odbijesz swój stempel. Jak widzisz, stempel z logo ma wiele zastosowań w firmie i z pewnością Ci się przyda, jeśli prowadzisz własny biznes.

Stemple dla dzieci

Drewniane pieczątki spodobają się nie tylko dorosłym, ale także dzieciom, które mogą używać ich podczas zabawy. Możesz przygotować dla swojego dziecka spersonalizowany stempel z jego imieniem lub podobizną ulubionego bohatera z bajki. To dobry pomysł na prezent z okazji urodzin lub Dnia Dziecka. Twoja pociecha może używać stempla do zabawy w szkołę lub podczas tworzenia prac plastycznych. Drewniane pieczątki mogą też pełnić funkcję edukacyjną. Z ich pomocą możesz nauczyć dziecka liter oraz cyfr, taka forma nauki będzie atrakcyjna zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

Dodaj komentarz