Znany Księgowy – poznaj opinie przedsiębiorców o księgowych z twojego miasta

Znany Księgowy – poznaj opinie przedsiębiorców o księgowych z twojego miasta

Obecnie biuro trudni się kompleksowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami prawa z wykorzystaniem nowoczesnych programów do księgowości. Idąc z duchem szybkiego rozwoju świata biznesu troszczymy się o to, aby nieustannie kreować czy oferować nowatorskie podejście a także zaawansowane rozwiązania, jakie stale rozwijamy wewnątrz naszej organizacji. Poznaj ceny za księgowość z kilku biur rachunkowych w twoim mieście na stronie Znany Księgowy.

Trudnimy się generalnym prowadzeniem wirtualnego biura – od obsługi korespondencji po jej przechowywanie, przez co nasi klienci mogą skoncentrować się na tym, co lubią najbardziej – rozwoju biznesu oraz zawieraniu lukratywnych kontraktów. Gwarantujemy rejestrację dowolnej spółki w krótkim terminie a także minimum formalności potrzebnych do rozpoczęcia procesu rejestracji. Do finansów i powierzanych obowiązków podchodzimy kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem . Usługi świadczone przez naszą firmę skierowane są przede wszystkim do mikro, małych czy średnich przedsiębiorstw działających zarówno w Polsce a także poza nią. Oferujemy Państwu usługi na miarę czasu, rzetelną jak również dopasowaną do indywidualnych potrzeb czy oczekiwań klientów. Nasze biuro oferuje całościową obsługę biznesów w obszarze prowadzonej działalności gospodarczej.

biuro rachunkowe znany ksiegowy cena

Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy – oferta

Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie księgowości czy prawa spółek. Oferujemy maksymalny wachlarz obsługi. Obsługujemy w pełnym zakresie małe oraz średnie przedsiębiorstwa. Nasze biuro zapewnia pełen zakres usług związanych z prowadzeniem rachunkowości, obejmujących:

prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, prowadzenie księgi handlowej,

prowadzenie pozostałych ewidencji, rozliczanie wynagrodzeń pracowników (listy płac) czy ubezpieczeń ZUS, zgłaszanie pracowników do ZUS, wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniach, zarobkach, świadectw pracy, przygotowanie deklaracji i raportów (US, ZUS, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych), doradztwo przy otwieraniu działalności gospodarczej i wyborze opodatkowania. Rzetelnie poprowadzimy rachunkowość wspólnot mieszkaniowych. Trudnimy się ponadto prowadzeniem ewidencji księgowych czy rozliczaniem podatkowym (vat, pit) rolników indywidualnych. Pomimo, że naszą specjalnością jest szeroko pojęta rachunkowość, nie koncentrujemy się tylko na tym aspekcie. Oferujemy również doradztwo i pisanie wniosków w zakresie dotacji wspólnotowych. Na naszą obsługę rozliczeniową składa się niemało komponentów. Z całego serca zapraszamy do współpracy! jeśli szukasz doświadczonego biura rachunkowego to zapraszamy do naszej firmy Znany Księgowy. Pomożemy państwu. Posiadamy lata praktyki w świadczeniu księgowości.

Dodaj komentarz